MAX15MHWR
Product Description
BARETONE AUDIO PORTABLE SPEAKER 15 INCH | MAX15MHWR
 Spesifikasi :
 - Type: MAX15MHWR (Portable)
 - Speaker Box Size: 15” 2 way Active Portable
 - Woofer Magnet: 40 oz
 - Voice Coil: 2.0" KSV
 - Frequency Response: 50Hz - 20kHz
 - Sensitivity: 90dB (+/-3dB)
 - Impedance: 8 ohm
 - Tweeter: 25mm.Driver